Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    Én ehez várnék ötletet, tanácsot... :
    [kép]
    [link]
    Igen ez egy osztály terem, ugy gondoltuk páran az osztályból hogy nekilátunk a tavaszi szünetbe egy kis pofozgatásnak.
    Addig nincs gond amig levesszük a radiátorokat, az ablakokat és a falvédőt letakarjuk aztán körbefestjük.. de a padlóval mit lehet kezdeni? Fel kéne csiszolni ez eddig világos, de falhoz közel ahol ilyen ki bevágott darabok vannak ott megadta magát a parketta rgéebben és ezt az iskola szakértő személyzete bebetonozta:D, ha a betont kiverjük valamiként lehet javitani a parkettát?HA a potláshoz uj parkettát hazsnálunk /ami tegyük fel méretben meggegyezik ezzel a parkettával/ az a csiszolás után egyforma színü lesz?. Azt is jó lenne tunini hogy hány és milyen vastag rétegü lakkot kell felhordaani hogy 3-4évig /amig mi birtokoljuk a termet/ legalább ne legyen ujra a képen is látható fekete színü a parketta.
    Olyan kérdés lenne még hogy miként érdemes a radiátort és az ajtókat fujni? Az eggyik osztálytársam faterja lakatos és ő felajánlotta hogy egy kis kompresszorral lefujja nekünk a radiátorokat, de ez valóban ilyen egyszerü lenne? /lapradiátor van már a terembe/.
    Festéket ekkora mennyiségben egyformára miként lehet keverni?
    Kicsit hosszura sikerült, lehet hiba is van benne de remélem minden bugyuta kérdésre kapok érdemben választ... A szobámat én csináltam ilyen kis mennyiségben tudom mit-hogy kell de ekkora méretekben azért más a dolog.

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák