Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz Alusky #37310 üzenetére

    Sziasztok. Találkozott már valaki ilyennel? Szóval van egy nagyon öreg kutyusunk még 14-15 évesnek saccolta az orvos. Szóval pár napja feltünt, hogy nagyon sokat iszik, de étvágya van rendesen. Ma viszont felállt hirtelen és eldőlt. Meg amikor mászkál, akkor is dőlöngél szegény. Nem jól léát már, hallani is alig hall, foga szinte semmi :( Csak furcsa ez a gyors állapot romlás. 2 hete még az ágyra is fel bírt ugrani, azóta az sem megy neki sajnos. Befogadott kutyus volt, szerintem nagyon sokat szenvedett előtte. Egyszer megjelent az udvaron aa szomszéd portárol jött talán. Nem volt rajta szőr, csupa genny volt az egész teste. Ki lett kezelve, rendbejött. Azután emlő daganat volt, pár éve, megműtötték, abból is felépült. Olvastam most, hogy a sok folyadék fogyasztás vese probléma lehet, de erre a "szédülésre" semmit nem találtam, strok-on kívül, de itt nincsennek ilyen tünetek, mint amit arról írnak. Holnap reggel elviszem orvoshoz, vizeletet majd felszívom pipettával. Lehet elfáradt már szegénykém, semmiképpen nem akarom azt a hibát elkövetni mint legutóbb. Nem nagyon ment a kis Vacakom elengedése, és már nagyon szenvedett mikor rászántam magam :( :(

Új hozzászólás Aktív témák