Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rent

    senior tag

    válasz rlazol #2345 üzenetére

    a purinabol a pro plan az tudom hogy premium tap, de a dog chow az fele annyiba kerul. amugy tobb helyrol azt hallom hogy amit most eszik (Happy Dog Junior croq gr23 (premiumtap) ez a legmegfelelobb junior kutyaknak, ugyhogy lehet maradok ennel.

    2x kap enni 6 hetes kora ota, es ugy tudom masfel eves koraig 2x kell onnantol 1x, legalabbis akikkel tenyesztokkel beszeltem igy mondtak, asszony Bassetje is igy evett :)

    most olyan 20-21kg, 6honapos, es a Happy Dog junior croq gr23 leirasa szerint 6honaposan 20kg-osan napi 385g kell. kap kb 40dekat naponta 2x-re (20-20deka) most.
    Persze most este azert kapott melle 2db kisebb farhatat, mert megsajnaltam szakadt a ho, a zsindelytetos kutyahazan pedig holnap lesz felszerelve hoszigetelo pvc fuggony, ezert (meg amugy is :) ) beengedtem az eloterbe es szonyegen alszik kb +14 fokban :D

    tudom birnia kell a hideget, de most ejjelre allitolag lesz -7 fok, reggel megy kifele :D

    amugy reggel, es este eszik szigoruan amiota nalam van (6hetes) reggel 7 korul, este fel 7 kor.

Új hozzászólás Aktív témák