Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz kutga #2300 üzenetére

    MyBook is szetkaphato... Ha csak USB kell, akkor szinte barmi jo, a megbizhatosagra sem lehet egyertelmu valaszt adni. Inkabb azt nezd, hogy mondjuk green HDD, es minel tobb gari. En mondjuk a gyarit preferalom, de ha tenyleg csak backupra kell, es a rajta tarolt adatok mashol is meglesznek, akkor egy osszerakott is jo lesz, ha azt joval olcsobbnak erzed.

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz kutga #2300 üzenetére

    Érdekes, mert én is néztem mindent és variáltam össze-vissza, hogy jönne ki a legnagyobb winyó a legolcsóbban, de akármelyik boltban is néztem, 18 alatt nem nagyon találtam 1 TB-s winyót. (se WD-T, se Samsungot, semmit).
    Na, ehhez még hozzáteszek egy komolyabb, nem megfőzős fajta külső házat, ami minimum 7-9 ezer Ft, máris ott vagyok 25-be.
    A WD My Book 1TB meg kerül 26 ezerbe?
    Akkor nincs miről beszélni, talán megbízhatóbb és mindenképpen esztétikusabb, egyszerűbb megoldás a gyári külső HDD. (persze, ha két hóna múlva megint winyóra lenne szükség, akkor már lehet olcsóbb a külső ház, de a legtöbbször az ember nem akar csavarozgatni, ahhoz is meg fogja majd venni az újabb külső házat.)

    Én a legolcsóbb, kábeles megoldást válaszottam: 3500-ért IDE/Sata kábel+ táp, ráa winóyra, USB be a gépbe és mehet az adat-esetemben a filmnézés.
    VIszont valljuk be, nem a legesztétikusabb megoldás a csupasz winyó a tv állványon. (meg később úgyis csak még több HDD lesz és ki tudja, jó tesz-e a megbízatóságnak is az ilyen tákolmány megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák