Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EncinoMan

    csendes újonc

    válasz King Unique #4872 üzenetére

    Szia.

    köszönöm :)

    Az inicializálás és formázás pc-n belül sata kábelen keresztül történt
    Tegnap megnéztem egy másik dokkolóval, gond nélkül látta és olvasta a tartalmat. (másik nagy méretű HDD-vel nem tudtam megpróbálni ugyan a saját dokkolómat) kezdtem lemondani a dologról :(
    Ma mintegy utolsó próba megpróbáltam azt hogy a natív 4K-s logikai és fizikai szektorméret beállítása elöli pipa kivétele után ráfrissítettem a firmware-ra és láss csodát működik látja a a gép a lemezt, olvasni is lehet róla :D
    (hogy ez alapból be volt-e jelölve vagy csak én jelöltem be arra már nem emlékszem)

    Köszönöm szépen a segítséget :) :)

    Emiatt sajnáltam volna ha nem működik:

    Mivel rendkívül ritkán használom tárolásra ezért nincs sata- keresztül a gépre kötve.
    A külső ház hely hiány miatt lett elvetve. A gépházban meg ott van számukra a hely. Hogy ennyire odaillik az nekem is meglepetés volt, mert úgy passzolt a HDD-nél maradt kis helyre az adapter mintha oda lett volna kitalálva, :Y a kábeleket szépen ki tudom vezetni a gépház hátulján és csak be kell dugni mikor használni akarom, Az inaktív állapotban tárolása megoldva, használat közbeni tárolás szintén, a működés közbeni hűtéssel együtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák