Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Vettem egy Sharkoon Swift Case 3.0 Pro-t, egy pár hétig egy 500-as Toshiba merevlemez volt benne, de ma megérkezett bele a 2 Terrás WD Red merevlemez, viszont ennél egy furcsa dolgot produkál az egész.

    Megpróbálom nagyjából leírni, szóval olyan 5-10 másodpercenként villan párat a piros led elől mintha dolgozna a merevlemez és olyankor ilyen "tick"-elő hangot ad (szóval valami működésbe kapcsol benne majd vissza kikapcsol egyből), gondolom az olvasófej lesz ahogy be-ki helyezgeti működő módba és parkoló helyzetbe vissza, de nem értem miért csinálja. Gondolom ez valami külön smart funkciója lehet ennek a Red változatnak de nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz és nem tudom mit kellene átállítanom hogy ezt abbahagyja vagy ne helyezze ilyen hamar parkoló módba a fejet. :F

    Akiken esetleg ugyan ilyen van , esetleg ilyen WD Red-del az meg tudná mondani miért csinálja ezt és hogy mit hogyan lehetne átállítani? Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák