Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikitorony

    tag

    EU-n kívülről, "nagyobb" értékben még nem rendeltem.
    Xiaomi Mi Band 4 Global verzióval szemezek. Honnan lenne érdemes rendelni? Mire figyeljek? Mire számítsak árban?

    Nem időztem nagyon sokat az oldalon, de tételezzük fel, hogy ez a legjobb ajánlat.
    Color: EN Add Screen Film
    Ships From: China
    US $34.67 - New User Coupon-nal: 31,67 USD

    Ha jól értelmeztem az összefoglalóban írtakat, akkor nagyjából ennyibe kerülne nekem:
    31,67 * 287,94 * 1,27 = 11.581 HUF

    Vagy erre még rájön 3.500 HUF az ÁFA fizetés miatt? Vagy az csak akkor van, ha vámot is fizetni kell?
    "ÁFA fizetés esetén vámeljárási illetéket (kezelési költséget) kell fizetni. Magyar Posta esetén 3500.- Ft."

    Mert ha rájön még 3,5k, akkor úgy már 15k-ba van az egész, ránézésre sok vacakolással, miközben a magyar Xiaomi Shop-ban 16k.
    A körülményeket figyelembe véve, nekem nem biztos, hogy megéri a sok varia.

    Feljebb olvastam, hogy szóba került a gearvita oldal is. Vannak-e már tapasztalatok vele kapcsolatban?
    Ez az oldal azt állítja, hogy GearVita-ról mindennel együtt 12.600 HUF-ért kihozzák.

    Regisztráció után, a kuponkódot aktiválva 44,60 USD a végösszeg (ez nagyjából megfelel a 12.600 HUF-nak). 13k vs 16k-n már korábban elgondolkozom, bár itt is itt lehet a rizikó, hogy rájön még vmi pluszba, illetve a szállítás is lehet, hogy tovább tart, mint a xiaomishop-ból.
    Csak kérdés részemről, hogy az "EU Priority line" szállítás választása esetén tényleg nem kell fizetni ÁFÁ-t?

    Ebay-ről többször rendeltem már 1-5 USD értékű cuccokat akár Kínából is, de ott a kis érték miatt nem kellett foglalkozni ilyenekkel. Ez a rész pedig fekete folt nekem.

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák