Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ofgm

    tag

    Az elmúlt egy évben apróbb dolgokat rendelgettem, de látom, vámolás terén még mindig nem sikerült a magyar vámhatóságnak felturbózni magukat. Tavaly októberben, 19 munkanap alatt sikerült eljutniuk odáig, hogy méltóztattak a vámeljárást lezárni. Kíváncsi vagyok, ez most meddig fog tartani...
    Szingapúrból megérkezett a cuccom 2 nap alatt a DHL által - amint kaptam csomagszámot, már be is küldtem a DHL-nek a dokumentumokat. Közben meg is érkezett az országba a cumó, a DHL szépen be is nyújtotta a doksikat vámeljárásra és a múlt hét szerda volt a várható kézbesítési idő megjelölve. Aztán csütörtökön már nem volt elérhető a kézbesítési idő. Gondoltam, ma már azért rákérdezek a DHL-nél mi a helyzet, mert semmit nem változott a csomagom státusza körül. Emailban, az érdeklődésemre viszonylag szinte percek múlva érkezett is a válasz, hogy nagyon sajnálják, de a vámeljárás még nem fejeződött be, és ha szeretném a kiszállítási címet az elhúzódó vámeljárás miatt megváltoztatni, akkor nyugodtan megtehetem. Szóval, a DHL nagyon jól reagálja le a dolgokat, de az állam szolgái még mindig nem jutottak el a hatékonyabb kiszolgálásban, vagy csak engem szopókáztatnak :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák