Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz azbest #7486 üzenetére

    Igen, kb. 6 eve sushit rendeltem az I love Sushitol olyan 3000 forint ertekben. Jott a futar, fizettem, es elvettem a csomagot ami a kezeben volt. O meg nem kapcsolt, hogy a szatyorban masik ket rendeles is van, es lelepett.
    En meg amikor kicsit kesobb kibontottam neztem nagyokat hogy ez mi, eloszor azt hittem ajandek. Aztan lattam, hogy a sajat rendelesemnek kb. a haromszorosa van a csomagban. Akkor kapcsoltam, de a futar mar vagy 20 perce lelepett.
    Ugyhogy boldogon elfogyasztottam mindent, aztan amikor kb. negyed ora mulva visszajott a futar, akkor ugy tettem, mintha nem lennek otthon. Es nem volt lelkiismeret furdalasom, ebbol tudtam hogy rossz ember vagyok. :DD

    Hat figyelj, te tudod...en nemtom mit tennek...ja de...ugy tennek, mintha nem jott volna meg...megiscsak 50 naprol van szo. Annyi ido alatt szerintem az Andromeda galaxisbol is ide kellett volna ernie a cuccnak.
    Majd benyel meg par ilyet, aztan csak rajon hogy mas ceggel kene inteztetni a postazast...amennyiben ez a problema. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák