Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steewcv65

    őstag

    válasz Dragon3000 #15335 üzenetére

    Látom értelmezési problémák léptek fel.
    Ha valamire azt mondom, hogy kevésbé jó a minősége másik termékhez képest, akkor az már szapulás és nem egy egyszerű ténymegállapítás? Költői kérdés volt....A másik több féle ember létezik és véleményekért jönnek , tapasztalatokért. Ha mindenkinek elég lenne az ami neked vagy nekem, akkor nem lenne ezt a topik se , ezért tudd elfogadni más véleményét is.Ami nem szapulás csak a te értelmezésedben, hanem más nézőpont!
    Nézd vissza, hogy miket írtam rá, amikor felrakták a kérdésként :C Leírtam azt is, hogy jók a ventik rajta.(egy példa).Na, de én ezzel lezártam.
    u.i: pár vásárlói vélemény, amiből volt amit én is tapasztaltam és ezért "szapulom"

    a kis venti hangos és cicereg sok értelme nincs. Feleslegesnek tartom hogy rajta legyen.
    A harisnyázás hagy némi kívánnivalót maga után.
    - Borzalmasan hangos. Terhelés alatt pedig egy vicc a hangja.
    - Nálam a hűtési teljesítménye elég gyatra volt. Durván 3 fokkal volt jobb, mint a 10. 000Ft-al olcsóbb toronyhűtő.
    A kis ventillátora zajos hamar tönkre megy vagy én fogtam ki egy ilyen modelt nem tudom , forogni forog csak fura hangja lett 3 nap után.
    A rögzítési megoldása nem a legjobb, de nincs vele gond.

    [ Szerkesztve ]

    #MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

Új hozzászólás Aktív témák