Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz tomazin #38537 üzenetére

    UPDATE: tesztelés közben már a 2. fagyás van, nem lehet végignézni egy filmet, így NEM ajánlom megcsinálni amit leírtam.

    Ha másnak is hasonló hasfájása van (x86/64 libreelec 9 chrome hbomax probléma).
    A probléma azzal volt, hogy 9-es libreelec volt fent, ehhez pedig a libreeleces addon repo megállt az updatetel, hogy kompatibilis maradjon. A probléma megoldása az volt, hogy updateltem 9ről 10-re a LE-t, ehhez kapcsolódóan updatelődött a LE addon repo is, ott pedig már egy olyan chrome volt amivel megy az hbomax (mondjuk azt hozzátenném, hogy az hbomax webes felülete rendesen megterheli a gépet, míg a netflix simán megy)

    Ha sok addonod van akkor lehet (biztos) el fog(nak) törni, így backupot érdemes csinálni!

    A 9ről 10re update sima volt miután megtaláltam hogy kell:
    1. sshval belépünk
    2. cd /storage/.update
    3. megnézzük van-e valami ebben a könyvtárban, ha igen, akkor töröljük: ls -la
    4.Leszedjük a legfrissebb imaget innen
    Ez jelen pillanatban így néz ki:
    wget https://releases.libreelec.tv/LibreELEC-Generic.x86_64-10.0.2.img.gz
    5. Ha letöltődött akkor beírjuk, hogy reboot és megvárjuk amíg updateli magát.

    Nekem a torrentes addonokat törte csak el, de nekem nincs mindenféle a gépen, csak browser, meg a deluge volt.

    Ezután nem indult el a chrome (amit updatelt amúgy), úgyhogy azt beállításostól töröltem és újra felraktam. Ezután ment rendben.

    Az infókat innen szedtem:
    [link] [link]

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

Új hozzászólás Aktív témák