Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz mexel #27693 üzenetére

    Nem olyan nehéz a Sorozatoknál sem a letöltött torrent epizódok kézzel való helyre másolása ha eleve jól hozod létre a merevlemezen a Sorozatok könyvtár szerkezetét.
    PistiSan leírását kiegészíteném még azzal, hogy az egyes évadok mappákban is létre kell majd hozni az egyes évadban szereplő összes epizódok almappákat is!
    PL.
    Sorozatok - ez a sorozatok fő mappája-
    Ezen belül van:
    Star Trek Discovery -ez az aktuális sorozatot tartalmazó mappa neve-
    Star Trek Discovery/Star Trek Discovery S01 -ez az első évadot tartalmazó almappa-
    Star Trek Discovery/Star Trek Discovery S01/Star Trek Discovery S01E01 -az évadmappán belüli epizód almappák-
    Star Trek Discovery/Star Trek Discovery S01/Star Trek Discovery S01E02
    Star Trek Discovery/Star Trek Discovery S01/Star Trek Discovery S01E03
    -értelemszerűen az évadon belül az összes epizódhoz külön almappák tartoznak-

    Én pl. ebből a sorozatból csak a második évadot töltöttem le torrentel, -az első évad, bár erős kezdéssel indult, utána viszont kissé ellaposodtak az epizódok- így nálam értelemszerűen csak a Star Trek Discovery S02 évad almappa van, benne az egyes külön epizód almappákkal.

    Mivel az epizódok eleve angol nyelvűek, és a lejött epizódok is megfelelően voltak elnevezve, így azt a hetenként egy letöltött epizódfájlt nem volt gond az előre kialakított helyére bemásolni kézzel sem. Eleve volt a letöltött torrentben angol feliratfájl, de később beszereztem a Net-ről a megfelelő magyar feliratokat is. A hármas epizód almappa tartalma:

    jól látható, hogy az angol nyelvű film epizódfájl neve hűen követi a mappanevet, benne az egyes epizódok nevével. És így néz ki mindez nálam az XBMC-ben, a Sorozatok-ban.
    (de a Kodikban is hasonló lenne)
    [link]
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák