Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz brazos #27701 üzenetére

    Nem érted a lényeget szerintem.

    Neki csak addig kellene amíg megnézik, utána törlik, nem tárolni/gyűjteménybe szeretnék.

    Viszont így angol rls. névvel felismerhetetlen egy olyan személynek aki nem tudja az eredeti címet. Tehát csak addig kellene a médiatárba amíg megnézik, ha jól értem 1-2 hét, utána del. Csak ugye... A TM alapból nem olyan okos, hogy eldöntse mit melyik mappába kellene tölteni.

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

  • mexel

    veterán

    válasz brazos #27701 üzenetére

    Igen, köszi mégegyszer, de szerintem nem olvastad amit írtam :)
    Én nem akarok létrehozni semmit, ez az egész nem nekem kellene. Ezek a filmek sorozatoknem lesznek megtartva, nem a kezelése a lényeg.
    Nekem van egy gyűjteményem ami szépen meg van csinálva, nincs vele gondom, igaz nem is néztem bele még soha :D

    Szeretnék olyan laikusoknak beállítani letöltést akik nem tudnak még másolni sem.
    Le tudják tölteni a torrentfájlt ( az egyszerű) és azt hozzáadják egy gombnyomásal a transmission-höz. Ennyit tudnak, ami ezek után van csak összezavarná őket.
    Meg tudnak így mindent nézni, mert az inclompet mappából a letöltésekbe áthelyezi nekik aTransmission, és ott látják a filmeket, sorozatokat és nézik. Csak nincs hozzá borító és leírás, csak a keszekusza release neveket látják.
    Ők nem másolgatnak és írnak át semmit, amint megnézték és a seed idő lejárt a fájlt törlik.

    Eddig tart ezeknek a felhasználóknak a tudásuk és ez bőven elég nekik. Ők nem informatikusok, nem is érdekli őket mi az a mappa vagy fájl. Ők csak meg akarják nézni a barátok köztet vagy kisvárost vagy séfekséfét és kész :)

    Mindössze segíteni akartam azzal ha tudom ezt automatizálni nekik. Ha nem lehet akkor marad így. nem fogok elmenni mindig hozzásjuk ha letöltenek valamit és átírom nekik a mappát, a címet stb.

    ( a félkövér nem kiabálás akar lenni csak a lényeg kiemelésére szolgál)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák