Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    Talán ebbe a topicba illik leginkább a következő:

    _Balint_ helyett ezentúl WN31RD lesz a nickem.

    A régi nick leváltása azért volt szükséges, mert egyrészt a nick értelmezhető része (Balint) nem eléggé egyedi, másrészt pedig a kezdő és záró alulvonások néhány más helyen (nem csak a PH!-n használom a nickemet) problémát okoztak.
    Az új nick kiválasztásánál elsősorban a fenti hiányosságok kiküszöbölését tartottam szem előtt, másodsorban pedig törekedtem arrra, hogy az új azonosítóm összhangban legyen a fantáziátlanságommal.
    Ennél részletesebb vagy konkrétabb indoklást az új nick eredetére vagy esetleges jelentésére vonatkozóan később sem fogok adni.
    Megelőzendő a helyes kiejtési módra vonatkozó kérdéseket, közlöm, hogy a nickem kizárólag írásos formában használatos, ezért helyes kiejtése nincsen. Természetesen, ha bárki szóban hivatkozni szeretne rá, nyugodtan megteheti úgy, ahogyan kedve tartja, és lehetőségei megengedik, de amit kimond, helytelen lesz, még ha a beszélgetőpartnere(i) megérti(k) is. (A betűzés, azaz a nicket alkotó írásjelek felsorolása, nem számít ''kiejtésnek''.)
    A nickváltás előzetes terveim szerint nem jár semmiféle stílusváltással.

    Bizonyára sokaknak nem tetszik az új nickem (bevallom, szerintem is kifejezetten ronda), őszintén remélem ugyanakkor, hogy közülük minél kevesebben veszik majd a fáradságot, hogy egy ilyen mérhetetlenül jelentéktelen dolog miatt panaszkodjanak.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Új hozzászólás Aktív témák