Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.A.T.21

    tag

    válasz B.A.T.21 #651 üzenetére

    Sziasztok!

    Egy hét alatt teljesen függővé váltam. Nagyon rosszul érzem magam, ha nincs a közelemben :)

    Viszont saját magamnak tudok választ adni arra a felvetésre, hogy az e-ink háttere sötétebb, mint vártam: Ma kivittem az olvasót a tűző napra és azt hiszem, ha világosabb lenne a háttér, akkor az már vakítana és rosszabb lenne az olvasási élmény. Persze nem tudhatom, hogy a háttér színének technológiai okai vannak, vagy tényleg gondoltak a verőfényre, mindenesetre így jó, ahogy van! :R

    A készülék méretével kapcsolatban is megváltozott a véleményem (amit a megvásárlás pillanatáig kicsinek tartottam), mert azt kell - erre is - mondanom, hogy így jó ahogy van, mert ha nagyobb lenne, akkor a hordozhatóság kerülne veszélybe (persze ha az egész készülék egyetlen nagy érintőképernyő lenne ( eltűnő/ feltűnő grafikus billentyűzettel), akkor növelni lehetne az olvasható felületet, de a külső fizikai mérethez nem szabad nyúlni, és a mostani 6" is megfelel célnak).
    Nekem ergonómiailag is bejön a kindle3 (de az is lehet, hogy túl kocka vagyok :DD )
    (esetleg az Amazon beépített ügynöke? :F :)) )

    A fenti állításaimat persze az eredeti funkciók figyelembevételével tartom: az eszköz eredendően elektronikus regények olvasásához lett kitalálva

    B.A.T.21

Új hozzászólás Aktív témák