Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xcvbxcvb

    aktív tag

    válasz dzsi23 #33851 üzenetére

    Faresz1976 (#33850

    Köszi.
    Én sumo toknak néztem, de neked van igazad. :)
    Tandorio:
    A tok szép, az oldalán a szálcsiszolt rész szépen elhatárolódik. 42.2 mm kn nélkül, 15mm vastag, és a l2l 47,2 mm. A számlap is tetszik,nem rikító számomra nincs az a műanyagos érzése, inkább a fára emlékeztet. Nagyon gondolkoztam a fehéren is.
    Luméje talán nem olyan erős mint az Addiesdivenak de egész jó, sokkal jobb mint a Paganinak.

    A Pagani prx is jó.
    Mondjuk egy szemmel lehetne hosszabb a szíj :) . Ha vkinek van egy felesleges szeme az szóljon.
    Szép a szálcsiszolás, az éleken a 45 fokos letörések a lünetta oldala és a gombok vannak polírozva. Ezek szépen kiemelik a szálcsiszolt tokot. A lume felejtős de nálam ez nem szempont. A számlap kifejezetten tetszik, végre egy panda amin nincs dátum. A számlap enyhén ezüstös de nem zavaróan.
    Mondjuk most jelen meg a másik Pagani panda amin nincs dátum a hagyományosabb tokformával.
    16 ezret bőven megért, lassan már egy műanyagtokos Casiot sem kapni ennyiért sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák