Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steady74

    Topikgazda

    válasz sasa311 #88447 üzenetére

    Dömés botom nekem is van, igaz dobni nem tudok vele elég nagyot :D Browning jó cuccokat csinált, Bob Nudd az arcuk hatalmas pecás. Talán a Preston tulajdonosai vették meg és, hogy ne legyen házon belül konkurencia, beszántják a márkát.

    Jackal79: nekem 2012 ben akkori új áron számolva közel 2MFt értékben vittek el mindenemet társasház tárolójából (tuti a takarító csapat tagja vagy tagjai voltak), csak az apróságokat tartalmazó dobozokat hagyták meg, meg az orsós dobozokat, mert azokra liszt meg cukor volt írva. Írtam Walternek, Papp Józsinak, Dömének (akkor még megvolt a telefonszáma is), hogy mi történt, csatoltam a rendőrségi jkv. másolatát, és leírtam, hogy szeretnék vásárolni nagy tételben botot merítőket, minden szart, amit elloptak, és kértem kedvezményt a kialakult helyzet miatt. Walter nem válaszolt, Papp Józsi annyit írt, hogy a webshop árait tudja adni, Döme írt vissza, hogy 25% (ha jól emlékszem) kedvezmény ad egyedi rendelésemre. Akkor jöttek a Topmix match botok, meg onnan vásárolva indultam újra gyakorlatilag. DG akkor nagyot segített és gyakorlatilag semmibe nem került neki. Pecát meg ne hagyd abba.

Új hozzászólás Aktív témák