Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz BlackmMmDog #88420 üzenetére

    Mióta sokat harcsázom leggyakrabban bodorkás kajákat használok fenekező pontyozáshoz télen, tavasszal . 2 előnye van általában marad ősszel bontott csomag ami kéznél van , és hideg víznél nagyon jól dolgozik. Ebbe én sensas carpix aromaport rakok. Csak ezt az aromát szoktam pontyra használni. Ha a pontyok ott vannak azon a területen nem létezik erre ne jöjjön . :) Bodorkás kajából ha úgy veszem általában sensast szoktam venni , kivéve ha valamit ki akarok próbálni.

    De ha csak kukoricamálét rakhatnék a kosárba annyi engedménnyel mehet bele sensas carpix, és én főzhetem meg, és frissen darálhatom hozzá a kukoricát , már semmi kétségem abban jó etetőm van pontyra. Teljes nyugalommal pontyoznék vele bármilyen vízen télen , kora tavasszal etetőkosárral.

    Csalikészletem az még ennél is szerényebb, simán kimegyek úgy van nálam 1 doboz konzervkukorica amit ki se bontok sokszor, és egy zacskóban gyöngykukorica és a ládában van hungarocell is. De ha semmi más nincs nálam egy téli , kora tavaszi pontyozásnál csak gyöngykukorica semmi gondot nem okoz, legalábbis én teljesen nyugodt vagyok vele. :) Amiket írsz csalit etetőt nem is próbáltam , sőt nem is hallottam még ezekről.

    Látod sokféleképpen lehet pontyot fogni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák