Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forras2

    őstag

    Jajj istenem.
    Pár hete unokaöcsém bejelentette, hogy Ő horgászni akar :N 6 éves. És ez azt jelenti, ha tényleg csinálni akarja, akkor az nekem sok pénzbe fog fájni. És nem tágít a dologtól, csinálni akarja.
    2 lehetséges dolog van. Vagy megimádja még jobban, és állandóan horgászni akar majd, vagy megutálja 1 életre. De ami biztos, 1 alap felszerelés kell neki. Ti mit vennétek egy 6-7 éves gyereknek első botnak?
    Gondoltam rá, hogy veszek neki egy 2 méteres piacos teleszkópos botot, mert az nem olyan nagy, és nem is olyan nehéz. De rá kellett jönnöm, olyan nehéz. Az én 3,90-es bojlis botom könnyebb, nem is kevéssel :D
    És hát az unokaöcsém próbálkozott, de ez nagyon hosszú neki. Úgy hogy, mit ajánlotok? kb 2 méteres és minél könnyebb a cél. Azt számoljuk bele, hogy minél olcsóbb legyen, mert ha mégis úgy dönt az első lógatása után, hogy Ő ezt mégsem akarja csinálni, akkor ne dobjak ki annyi pénzt az ablakon. Első sorban nem pergető botok érdekelnek, hanem amivel a kisgyerek is meg tud tanulni dobálni, nyugodtan be tud vele vágni... Nahm, de értitek Ti, van itt horgászós gyerekes társ is :D

    :R

Új hozzászólás Aktív témák