Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Rowon #278 üzenetére

    "Nálam már Win11 nem is lesz..."

    Én ilyen súlyú elhatározásomra eddig két alkalomról emlékszem, mindannyiszor megbuktam. :) Az egyik a Windows XP megjelenése volt (végül mégis elengedtem a Windows 2000-et), majd a Windows 7 megjelenése (akkor a Windows XP-t engedtem el, a Vista és a 8.* kimaradt). A Win 7 azóta is megvan (szökőévente kapcsolom csak be, végszükség esetén), egy Win 10-et csak játékra tartok, napi szintű munkával viszont áttértem Linuxra. Anyumnak is utóbbit telepítettem fel, megszokta, elvan vele, néha hív, ha valamit nem talál.

    Nekem is elegem van a követhetetlen változtatásokból, de úgy érzem, pl. Ubuntunál ez kevésbé fájdalmas, mint Windowson (nekem legalábbis). Azt még nem tudom, hogy fogom orvosolni, ha a Win 10 kifut és a(z egyébként nem AAA kategóriás, hanem csupán néhány éves) játékaim alatt egyébként ma is remekül teljesítő vasaimra a Windows következő verziója nem hajlandó majd feltelepülni. :U

    #274 OxX
    Ejha, most visszapillantottam a hundubra. Volt egy olyan érzésem, hogy nem lesz sikeres, de hogy ilyen szinten földbe álljon... :D

Új hozzászólás Aktív témák