Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz Drótszamár #2573 üzenetére

    Szórólapoztam, meggyőztem jópár főt, vidéken is, most ti jöttök. Mindenki hozzon még 20 embert ;) Kükü szerint idénre 10 ezer bringás várható, de azért ne bízzuk a véletlenre. Legfeljebb lesz 15000, és kinőjük a hősök terét.

  • Mag

    senior tag

    válasz Drótszamár #2573 üzenetére

    Az ilyen rendezvényre én csak annyit mondanék hogy kár ilyen nagy felhajtással megrendezni.Azzal hogy sikerül egy délutánra megbénitani Budapestet még nem lesz több ember aki majd az autot férretéve bringázni fog.
    Söt inkább az lesz hogy olyasmi fut át a fején hogy : -Kib@szott bringások miatt fél órával késöbb érek haza.
    És legközelebb amikor kikerül egy kerékpárost még kissebb ívben teszi majd,szinte súrolva.

    Ez olyan dolog hogy amig vmi nagyon nagy dolog nem kényszeriti hogy ne üljön kocsiba,addig autozni fog.Olyan ez a kocsival járás,mint a cigizés.Hiába mondod a parasztnak hogy: -Ember ez kicsinál+büdös vagy töle+gyengébb+ nem érzed az izeket annyira+ drága.Megveszi a bagót, inkább éhezik a bukója,de akkor is szívja azt a szart. Auto is ilyen,inkább lemond vmiröl,de ö nem fog buszozni(amit meg is értek...fuck BKV & MÁV & VOLÁNBUSZ),és bringázni se.
    Mert egyrészt mire beér megizzad, át kel öltözni tekerés után, zuhanyozni...stb,és nincs se ereje,se ideje, ezt a macerát vállalni.

    Igazán meg lehetne tartani vasárnap, mert itt olyasmit is érzek a szervezök részéröl, meg azoktol akik a munkanapot eröltetik, hogy ''szopassuk már meg az autost ha lehet, legalább egyszer az évben''....

    Nem jo ez a hozzáállás.

    Mindenesetre elmondom ( mielött azt hinnétek hogy kocsizok én is, szoval) hogy meloba én is bringával járok. Napi 40 km, az majdnem 1,5 óra tekerés/nap.
    Tehát megértem az autosokat is ,mert fuvaroztam 2 évet.

    [20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

Aktív témák