Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    válasz StLui #77065 üzenetére

    Ekkora méretekkel szerintem felejtsd el az M--es bringákat, neked a 19"/L méret lenne a jó.

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz StLui #77065 üzenetére

    Budapesten arányaiban nyilván több a szerviz, könnyebb a helyzet. Itt tudok ajánlani neked párat, Budapesten kívüli szervizeket nem ismerem.

    Neked az M-es valóban kicsi, itt már kizárólag L-est érdemes nézni.

    Ha rajta hagytad a lock-ot az első telón és nem tűnt fel, akkor gyanítom nem vagy egy nagyon vadulós típus lefelé. :) Simán jó lehet akár egy merev XC gép is neked, megfelelően minőségi alkatrészekkel. A fully-t kiveséztük, lefelé gyorsabb, nagyobb élmény. Persze egyáltalán nem biztos, hogy neked erre szükséged van, egyre inkább úgy érzem. Nem véletlenül vagy te is bizonytalan a témában. Rengeteg ember elvan merev vázas XC montival. Persze az is lehet megbánnád, ehhez tényleg javaslom, hogy próbálj ki még legalább egy 140-es AM gépet, és egy 29"-es fullyt 100-120 körüli rugóúttal. Az sem biztos, hogy téged zavarna a 29"-es fully lomhább kanyarodása, és a rugalmassága. Ha nem mész annyira gyorsan, simán jó. Azért azok is jó gépek, olyan érzés mintha egy lovon ülnél. :) Nekem jobban tetszik a 27,5"-ös fully, mint a 29" fully, de nekem mások az igényeim, ettől még neked lehet jó lehet a 29". Össztelóval a 29"-es kerék elég sok mindent kivasal, és a rugóút is kicsit nagyobbnak érződik mint amennyi. Simán lehet, hogy kezdőként még jobban is tetszene. A negatívumok technikásabb szakaszokon jönnek ki, amikor kanyarogni kell gyorsan. Az sem kivitelezhetetlen vele, csak kicsit visszább kell venni a tempóból.

    Crytec210: Akkor szerintem ne dolgozz ilyen helyen, így csak a rosszat tanulod és szokod meg. Keress olyan helyet ahol igényesek a munkára, vagy legalább nem akarnak lehúzni. Megmondom őszintén amikor idekerültem a mostani munkahelyemre, kerékpáros témában nem állt a bolt a helyzet magaslatán. Nagy múltú sí szaküzlet és szerviz voltak, ebben országos szinten is az egyik legtapasztaltabb, viszont a bringa új volt. Gyakorlatilag én hoztam fel a szervizt egy normálisabb szintre, és én tanítottam meg őket sok mindenre szerviz és típusismeret szempontjából is. Ők meg engem a síelős részére. Szóval az sem baj ha valamilyen szinten szabad kezet kapsz. De, hogy szándékosan visszahúzzanak, ez elég tré.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák