Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Runner_fxr #76577 üzenetére

    Nem mentem, de kipróbálnám. Az a bajom vele (az árán kívül), hogy itthon nem tudnám kihasználni. Sokszor a mereven is fosok, és a lejtő alján elgondolkodom, hogy ezt megérte-e (persze! :K ), ezért nem hiszem, hogy annyival nagyobb sebességgel jönnék egy fullyval. Egyedül hétvégén is az olyan részeken éreztem, hogy na ide jó lenne, amikor kiépített döntött kanyar volt (félcső?), na ott ha lett volna mit összenyomni, biztos jobban be tudtam volna fordítani. Meg értelem szerűen, amikor dobálja a seggét lefelé. De ha nem dobálja a fully, szerintem a gyökéren sem lehet megállni, ha szükség van rá. Biztos stabilabb, hiszen csak 1 barral alacsonyabb nyomás is ég és föld az enyémen, ezért is tervezem a TL-t, hogy tudjak még lejjebb menni. Meg kellene egy karbon váz meg nyeregcső (úgyis lassan eltörik ez...).

    Egyébként szerintem azért más a véleményem, mert jelenleg a maratonozás, illetve a sok szintes túrák vonzanak, ahol többnyire hátrány a fully. Majd egyszer megöregszem én is, és kell majd a térdemnek meg a derekamnak a lötyi-lötyi. ;] :P
    Addig meg lehet, hogy veszek egy CX-et, minek ide mtb. :Y

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák