Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicskás

    tag

    válasz Megane2000 #41842 üzenetére

    Az a helyzet, hogy amit az első villába teszek az a teljes hosszában 45 fokban elvágott gumi / műanyag az egy csöppöt keskeny, mert a régi össztelós Gepida bringámhoz lett véve annó és annak a gyári villája aljának 18-20 körül van a belseje a Caprine Epik 30 kerékpáromhoz kapott gyári Suntour XCTV2 mérete ugynazon a tájékon pedig 22,5 körül lehet, szeretnék is venni egy ilyet csak nem tudom hogy hívják, a hátsóval semmi gáz.

    A kormány középrúd magasító tök jó dolog, amint ilyen tételben ez lesz a legfontosabb dolog veszek egyet, szintúgy egy rövid és magas stucni, az meg hogy úgy néz ki mint egy antenna az kevésbé fontos nekem mint hogy kényelmes legyen bár nem hiszem, hogy nagyon ritka aki így kerékpározik, láttam lehet vásároni ilyet, bár lehet azt is úgy kéne használni mint ahogyan ezt a bikaszarvat kéne vízszintesbe helyezni és alkarral könyékig rátámaszkodni, kost bocs kösz nem.

    Egyébként egyre másra kapom az erdőben mellettem elhaladó bringásoktól a kritikát, hogy ez a sárvédő ronda mint a bűn úgyhogy jólenne lecserélni, úgyhogy lehet nem volt túl jó ötlet fölmenni érte a padlásra, lekefélni róla a dzsuvát, meg az első sárhányóhoz új fém Z elemet készíteni, mert a régi a sok taknyolás következtében már gyenge volt mint a harmat...

    Hamár itt tartunk, milyen masszív fém sárvédőt tudnátok ajánlani, ami nem az a hordó donga stílusú mert az már tényleg túl nyanyás.
    Műanyag részét egyébként lefesteni a sárvédőnek nem lehet anélkül, hogy kirepecskesedjen, vagy felhólyagosodjon ?

Új hozzászólás Aktív témák