Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Speedy007 #288772 üzenetére

    Mert az a menő. Autóknál is a suv-ot veszi mindenki, pedig tízből nyolc embernek nincs is rá szüksége, de most azzal lehet villantani.

    Dive ever, work never.

  • MC Pite

    veterán

    válasz Speedy007 #288772 üzenetére

    A felnőttek is 99,9%ban trekkinget vagy mtb-t keresnek.
    Gyereknek minek trekking, akkor monti legyen.
    Szerintem ennyi.
    Magukkal (és a gyerekkel) basznak ki, és kevés hajlandó kipróbálni a valódi felhasználásra való bringatípust (fitness, gravel jellemzően).

    Ahogy a sok pénzért vett silány (5-600e) ebikeok árszintjén ha kipróbálnának analóg bringát, egyből lenne vigyorgás milyen jól gurul és mennyivel minőségibb - de a legtöbben nem teszik meg.

    Egy 60as ismerős megvette 2 éve neuzer belépő ebikeot, és mondta milyen jó. Aztán most kérdezett milyen fitness bringát ajánlanék, majd írt, hogy vett (ahelyett) egy Speedert. Pár hét múlva kérdeztem mi a benyomása, mondta hogy ez tényleg jó, érdemes lett volna 2 éve kipróbálnia mikor javasoltam.

    bulikavagyok: Sose gondoltad hogy szégyelni kellene az emontit? Kicsit sem? ;]

    Amikor mozgásvilág tesztnapon ki tudtam próbálni a kb 10kg-os Ninetysix-et, megfogalmazódott bennem, hogy az ebike gyors felfelé, a könnyű jó monti meg mindenütt :D .
    Imádtam, úgy kezeltem mintha a sajátom lenne, mindent éreztem vele, és szinte zongorázni lehetett a tapadáshatárt. Felfelé meg mint a gravelokkal, gyorsítgattam, fékeztem, gyorsítgattam, mert olyan valószínűtlenül jól ment.
    Na, erre nyilván nem volt pénzem, de a kategória behatárolására remek volt, meg arra, hogy nem sznobizmus egy szintig a jó bringa, hanem akkori AM fullymhoz képest akkora ugrás, mint enyém egy belépő merevhez képest.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html | https://www.strava.com/athletes/99769725

Új hozzászólás Aktív témák