Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #279384 üzenetére

    Na jó, ehhez az is hozzátartozik, hogy egy rendes biciklikormány kb 40 centi széles. :P

    RelakS: Azért ha nem vagy totál hurka, meg egy rendes országútid van, akkor azért átlagos körülmények között a 28-30 hozható. Nekem legalábbis szokott sikerülni, akkor is, ha nem tartom magam távol az emelkedőktől, meg nem figyelek a szélirányra. Majd a 3 órás 100km, minimum 1000m szinttel, az egy külön fejezet, ott kezdődik a móka. Asszem egyszer nagyon közel voltam hozzá, valami 1-2 tizedre, de ugye ebben vastagon benne vannak a domborzat, meg az időjárás mellet a forgalmi körülmények.

    Meg ott van Zsolt, aki felgyorsít 35-37 kmph-ra, és csak akkor indítja a garmint, aztán ezt tartja 1,5-2-3 órát. És akkor jgy kijön neki a 3 órás Fertő tó kerülés.

    balintbaba: Én a trekkinggel 3-5 kmph-val vagyok lassabb, mint az országúival, kb azonos erőkifejtésnél, ezért is nem szeretem. Munkából hazafelé van egy sztenderd 30 km-es kerülőm, jó sok szinttel, nagyon durva különbségek tudnak lenni. Trekkinggel egyszerűen nem tudok 27 fölé menni, ha ugyanúgy nekifekszek, országútival 30 fölötti az átlag. Pedig gyors, aszfaltos gumi van a trekkingen, és nyilván kizárt telóval tolom, de így is ennyit számít. Persze asszonnyal krúzolni a gyökerektől feltolt bicikliúton, ami néha átmegy murvába, ahhoz tökéletes. A pedelec 25-ös tempóját azért szoktam tudni hozni vele. ;]

    Baszki, írom itt ezeket az időket, meg tempókat, de ha most fel kéne ülnöm ezeken az útvonalakon a biciklire, valszeg 5 km után meghalnék. :DDD

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #279384 üzenetére

    Ezek lehet, hogy lehetetlennek tűnnek, de nem azok, totál reflexszerű, az spd kioldásához hasonlóan idővel ez is a véredben lesz. Emberek között is lazán lehet irányítani, kaput is lehet nyitni, fagyit fizetni, bármit, hiszen tolni sem muszáj, álló helyzetben is meg lehet tartani, egyszerűen benne van a csuklómban már, nem is figyelek rá, ösztönös. Amúgy meg ha tudsz kéz nélkül tekerni, akkor a nyerget fogva tolni már gyerekjáték. Kormányszélesség szinte mindegy, amikor az endurós haverom egy durvát esett és elvitte a mentő, a 800mm széles kormányos bringáját is így toltam hazáig 3km-t.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák