Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Csokicsibesz #214668 üzenetére

    A Dr.Bikenál mikor Judymat oda vittem a télen nekem azt mondták minden bringán Judy van mert nincs más, minden elfogyott. :DDD Szerintem biztos lehet egy kényszer azt tenni ami éppen van, ugyanakkor a Fox felső polcos termék volt mindig, a legolcsóbb Fox is már Sid árban van, ebben az Orbeában is 800 eurós Fox van...ami szervizelését illeti, nem ugyanúgy megy ugyanott, elviszed, kifizeted és szervizelik. :F

    #214675eddie1978...pedig talán a több fogás kivételével mindenben kényelmesebb egy XC mint CX, vagy éppen gravel. Szélesebb, ballonosabb, így jobban csillapító gumiktól az első telón át az üléspozícióig minden kényelmesebb mint amazoknál. :F A Balatonfelvidék pedig nagyon jó terepező hely, csómó faxa trail van arrafelé...33 km/h pedig éppen elég köves, murvás, vagy éppen erdei úton a nyakadat kitörni. :D Nekem köreimen néha ír a Strava ilyen 50, vagy 60km/h maximális sebességeket, de előbbi is csak pillanatokra jöhetett össze (én olyant még terepen nem láttam a mérőn szememmel) , utóbbi meg sime mellémérés, a 40 az amit nagy ritkán látok, hogy pár másodpercre talán meghaladom...nekem bőven elég.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák