Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz nauro #18350 üzenetére

    Nem rossz kis gép az a Cube Attention 27.5. Egy jó minőségű hobbi kerékpár, ha raksz bele egy normális villát szerintem el leszel vele jó darabig, aztán idővel úgy is fejleszted majd ha megszereted a terepezést.

    Ha 26"-os gépeket nézegetnél, akkor megúsznád viszonylag olcsóbban a villa fejlesztést, mivel van rengeteg a használt piacon is, illetve régebbi modellek, de újak kereskedőknél. Olyan 50-60 körül már nagyon fasza villákat tudnál venni, de ugye itt 650b méretbe kell nézelődnöd, ezek pedig nem olcsók. hasznbált se nagyon van vagy régebbi modell. Legalább egy X-fusion velvet, bár ezt csak külföldről tudod megrendelni. 100 körül lehet, vagy egy ilyen, csak 1/18-ad nyakkal: Rock Shox Revelation 650b

    rootkiller: A Merida lehet, hogy régóta jelen van, de világ életében jellegtelen, másoktol koppintott kerékpárokat gyártott, persze nem rossz gépek, de túl vannak kicsit lihegve, pláne Magyarországon, egy Cube szerintem jobb. A Kross akkor már szimpatikusabb nekem mint a Merida, valóban vannak versenyképes modelljeik,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák