Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz ZolkoW #154577 üzenetére

    Köszi a linket! Nem tudom mennyire valós az akció, de az 56 eurós jónak tűnik és tud mindent amire szükségem lenne, mert 6 fokozatban állítható az ellenállás, kormányról kapcsolható, mindenféle kerékmérettel jó és még BT, ANT+ kompatibilis is tehát ha nagyon rákap az ember lehet tovább fejleszteni. Azt írja, hogy elvileg 10 euró a szállítás :F kicsit keveslem, de ha valóban annyi akkor nagyon vonzó ajánlat. :K

    6030D: maradok az újnál, mert egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, nem akarok befürödni. Decaban 30k, azt már kicsit sokallom, még végignézem a többi bolt (bikepro, ebike, stb) kínálatát, de ez a Wiggle-s is ígéretes.

    Hasaggymeg: nem feltétlen, mert téli gatyám van, aláöltöző alulra felülre van (több is), csősál van, sapka van... egy jó kabát kéne (néztem a Decában a 10k-sat, de az nem annyira meggyőző, 15-ért is van az talán), meg egy jó kesztyű és kamásli.
    Elmúlt 2 hétben amikor kimerészkedtem, úgy mentem, hogy alul meleg bringás nadrág (aláöltözővel alatta 1x, nem volt zavaró), felül aláöltöző, vékony hosszúujjú futó felső, hosszú mez és szélmellény. Felül nem fáztam, a lábaim is bírták, de addig, amíg az ember perifériái, a kézfej és a lábfej szétfagy, lehet akármilyen meleg a test többi része, nem lesz annyira komfortos a kinti tekerés. Azon gondolkoztam, hogy kipróbálom a zokni, nejlonzacskó, zokni módszert a lábamon, hátha. :B :D

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák