Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #140353 üzenetére

    Crater maraton a váradi hegységben :DD

    Nem tudom a pontos adatokat, mert nem szeretném tudni előre, legyen meglepi, a pálya nyomvonalának a 90%át ismerem (segítettem a tervezésben), de így hogy nem tudom pontosan mi a végleges vonalvezetés, kicsit érdekesebb lesz.
    Én rövid távon indulok, csak az íze kedvéért, kis versengés a cél, hátha találok megint valakit akivel végig tudunk csatázni, legutóbbi versenyen sárban toltuk, ott óriási harc ment a tapadásért.

    30km/600m körül lesz, ennél többet versenytempóban nem is bírnék, de bevállaltam volna a hosszabb távot ha nem ugyan az lenne mint az enyém, csak 2 körrel, viszont ott akkor hosszú távra gondolva, sokkal tatásabban kellett volna menni, így meg talán végig szúrhatom neki, már persze moderáltabb stílusban.

    (#140352) gabro0
    Én nem tudom ki vett meg mit, de továbbra is a leg átláthatóbb oldalnak tartom, mondjuk egy ideje már nekem sem jegyzi meg a beállításokat, ez idegesít, és talán tényleg nehezebben mond pontos adatokat nyáron, de hát ilyenkor elég szeszélyes az időjárás.
    Viszont előfordult már, hogy elkapott az eső, és mikor beálltam valahova, ráfrissítettem, és még csak be sem jelölte hogy szakad az eső, 80%ot adott neki.
    Ezzel az oldallal kombinálva el lehet kerülni a legtöbb esőt.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák