Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz 6030D #129717 üzenetére

    Sík terepre 160/155 géppel? No way :DDD Lefelé szeretek jönni, de jó lenne nem belehalni a felfelékbe sem. 2018. június 16-án béreltem egy fullyt (Anthem 2), 22-én mentünk Specit venni Runnerrel, szóval nem a sík, amit élvezek.

    Heti 2-4 nap szoktam bicajozni, ami az időjárástól függően benti/kinti, meg 1 nap foci. Sajnos pont úgy jön ki, hogy ezek megszakítás nélküliek, nincs beiktatva pihenőnap, csak hétvégén tespedek. De ha a síkon, még az emelkedőig elérek nem állatkodnék, csak simán tekernék figyelve a pulzusra, már az is segítség lehet?

    Magamon abszolút érzem a fejlődést, mikor megvettem a Specit fel se tudtam tekerni a HHH-ra, csak óriási szenvedések árán, a legnagyobb tányéron, most meg ott tartok, hogy szakasztól függően 2-3-mal kisebb tányéron tudok menni ugyanott. Épp most néztem, hogy 57 alkalommal voltam bringázni, mióta megvan a Speci, bár rémlik 1-2 plusz nap, amikor elfelejtettem órát vinni magammal.

    (#129716) jjeahh: lehet hinni az óra szerinti aerob zónának vagy ezt számolják valahogy? Nekem ezt írja a mindjárt 29 évemhez: 134-153-ig.

    A spinninget csak így tudom mutatni sajnos, ezt nem rántja át a Strava a Xiaomi appjából.

    https://barbieripnk.hu/

  • xy.zsolt

    őstag

    válasz 6030D #129717 üzenetére

    Ami a többiektől eltérő az esetemben az az, hogy ők nem 14.5kg-s montival tették meg a szakaszt hanem fele súlyú outival....gondolom a strava a kerékpár súlyát is figyelembe veszi....de amúgy tényleg mindegy....már nem is emlékszem miért kezdtünk ebbe a watt témába bele :)

    [ Szerkesztve ]

    BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák