Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #119058 üzenetére

    Nem tudom mennyi az esélye, hogy pont egy Garmint 520-at fognak leárazni, de akkor megpróbálok várni 2 hónapot :D .
    Amúgy jól értem, hogy az 520-on nincs térkép (?), hanem számítógépen megtervezett útvonalon vezet végig? Nekem az pont elég lenne, bár így funkciókban úgy érzem nem sokkal vagyok előrébb a Garminnal, mint egy csiganyálassal, annyi, hogy a Garmin nem csak a megtervezett utat mutatja, hanem a körülötte lévő többit is, tehát egy Y elágazásnál véletlenül sem térek el rossz irányba. De lehet rosszul értelmeztem valamit, az angol tudásom nem 100%-os :B

    kacsyx: Bevásároltál rendesen. Ilyen apróságokra nekem is minden hónapban elmegy egy kisebb halom pénz :D .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #119058 üzenetére

    Most jöttem rá,hogy a BF az tulajdonképp FP,már majdnem megkérdeztem. :U Hiába na,örexem. :O

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • trialboj

    őstag

    válasz 6030D #119058 üzenetére

    "M400 lett és bevált arra, amire kell."

    Neked mire kell? Pulzusmérésre? Arra nem elég egy akármilyen mellkaspánt, stravaval párosítva? Engem is érdekelne, hogy most szezon végére mennyire sikerült összekapjam magam, de ezért nem vennék egy okos órát is, amin az egyetlen fontos adat a pulzusszám jelzés.
    Neked azért kellett az órás megoldás, hogy valós időben is lásd mennyire pörög a ketyegőd, vagy van bármi egyéb értelmes funkciója?

    Idén, én még nekifutnék egyszer ennek a görgőzésnek, de magában egy rettenet unalmas marhaság, van hozzá valami megoldás, hogy legalább stravara mérje mennyit tekertem?

    (#119098) jjeahh
    Hirtelen felindulásból írtam, akkor még nem jutottam el oda hogy már megvan a nyertes(amire amúgy kíváncsi vagyok, BFig tolj valami review-t, jövőre nekem is kellene // kétoldadlú szivacsos ragasztó + gyorskötegelő, és fent is van a bringán, neh 1 hónapig várj 1 műanyag tartóra). Nem vitázom veled, de én csak a jó részét látom, és használom az okos telónak. Azt nem monda senki hogy jobb mint egy garmin cuccos, de ha nincs célszerszám, csodálatosan el lehet tengődni egy alap modellel is.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák