Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xy.zsolt

    őstag

    válasz ZolkoW #167962 üzenetére

    Most, hogy szétszedtem óvatosan látom, hogy meg volt az a szelep stabilan húzva. A gond az volt, hogy a szerelő nem úgy rétegelt a szelep körül ahogy kb minden videóban látni hanem a lyuk felett megállt a szalaggal jobbról balról úgy hogy éppen csak összeért a két vége és erre ragasztott rá egy kb 5cm-es csíkot a szeleplyukat is takarva....majd pákával kiégette a lyukat. Én mondtam neki, hogy nem így kell, de váltig állította hogy, már pedig de :W . Végül felülbíráltam már a józan paraszti eszemet is és gondoltam csinálja....ő a szerelő, nem először csinál ilyet, csak jobban tudja mint én aki még soha. A hozzánemértésének az lett az eredménye, hogy a fedőszalag két vége alá beszivárgott a tej és teljesen fellazult.
    Most én javítottam a helyzeten.....hosszabb átfedéseket csináltam és nem a szeleplyuknál.....ott most jobbról-balról 10-10cm hosszban 2 réteg van. Egyelőre, fél óra elteltével tartja a nyomást, de biztosat csak később tudok. Amúgy tej nélkül is alig eresztett.

    Már csak azt nem értem az első kerekemben miért tart már régebb óta ez a gányolás amit csinált :F

    [ Szerkesztve ]

    BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák