Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz nubreed #111022 üzenetére

    én is kerestem tavaly, aztán kettővel is befürödtem, végül maradtam a telefon + BT érzékelőnél :)
    A gyors válasz az, hogy épp 15 körül láttam az ebike.hu-n olyat, ami vezetékes, és külön kiegészítőként meg lehet venni hozzá a pedálfordulat szenzort, az ár emlékeim szerint azzal együtt volt ennyi. Én kifejezetten vezetékest kerestem akkor.
    kínaiból előbb rendeltem egyet, ami helyett rosszat küldtek, a csak sebességmérős változatot. Majd máshonnan rendeltem XLC-t, amiről azt gondoltam, legalább valami félkomoly márka, mivelhogy láttam már itthoni boltban is, na az olyan hulladék volt, hogy visszakértem a pénzt. Végül helyi boltban vettem egy Bontrager BT-os kombó érzékelőt, az jól működik, de csak görgőn használtam télen. hátsó villára megy, egy kis külön kar van rajta a sebességszenzornak. A telefonos megoldáshoz még, hogy egyik hétvégén pont teszteltem, mit bír a telefonom folyamatosan bekapcsolt kijelzővel, és moderált fényerővel gond nélkül el tudok biciklizni pár órát, nekem térkép kin szokott lenni rajta, egyébként a Locus meg is tud jeleníteni pár adatot, amit ezek a szenzorok küldenek, csak akkor -nekem úgy tűnt- egyéb pl. edzőprogramok már nem tudnak kapcsolódni hozzájuk. A Wahoo volt, amivel megjelenítettem egyszerre a sebesség, pedálcsapás, és mellkaspánt adatait is, nem is volt olyan egyszerű, hogy mind menjen egy képernyőn...

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák