Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • G@ben

    addikt

    válasz czanga #8411 üzenetére

    Azt hiszem, megvan! Az első kerék durván ferdén áll, azaz nem függőleges. A váz alsó és felső részének támasztottam egy hosszú vízmértéket és a felni felső részének távolsága a vízmértéktől a bal oldalon 15 mm, a jobbon 27! Kérdés, hogy ezt mi okozhatja? Centírozás? Ferde a villa? Egy Gila RST villa van benne.

    Visszavittem már régen a szervizbe, ahol azt javasolták, hogy a kormányt állítsam egyenesbe és akkor egyenesen megyek. Mondtam, hogy akkor balra kanyarodok. Totál hülyének néztek, illetve ők sem értettek hozzá. Aztán amikor mégis otthagytam a bicajt, akkor nem javítottak rajta, hanem már a hátsó váltó is zörgött, illetve a küllők iszonyú lazák voltak. Abba a boltba legfeljebb azért megyek vissza, hogy fizessék ki a másik szervizt, ahol talán végre megcsinálják, amit ők elrontottak.
    Sajnos nem egyedül én tapasztaltam ezt ezzel a bolttal, munkatársam bicaját is elrontották.
    Ha a villa deformálódott, 2 év után is garanciális? Kötve hiszem, hiszen nem tudom bebizonyítani. Esni nem estem, de ezt sem tudom bizonyítani.

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Aktív témák