Hirdetés

Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz ludsimon #41088 üzenetére

    Had hozakodjak elő saját példámmal, nekem nincs kerékpáros előéletem, viszont sportoltam kamaszkorom óta. A bringázásnál intenzívebb és dinamikusabb mozgásformákban. Első 30 kilométerem terepen ez volt. Én azért nem állítanám, h ez egy laza kis szórakozás volt nekem, sem azt, h felültem a bringára aztán már haza is értem. :N
    Ahol 5 km/h környékére zuhant le a mutató, ott fulladozva toltam felfelé a bringát az emelkedőn - elvégre mégis csak egy verseny volt, vagy mi. 18 kg-os bringa, 1:1-es legkisebb áttétellel. ;) Rohanj fel vele a hegyre! ;] Borítékolom neked, már ettől elfárad az emberek legnagyobb hányada.

    100 km-et bárki leteker?
    Szezon közepére már hetente járkáltam le Orfűre Pécsről - kb 50 km-es karika, a Mecsekre fel és le bringa úton.
    Nem tagadom a végére már örültem, h leszállhattam végre a bringáról. Nem is a kimerültség miatt, hanem olyan szinten kényelmetlenné vált ekkora távon a bringa, hogy már kínos volt ülni rajta.
    A "bárki" az én olvasatomban az átlag laikust jelenti, aki low-end bringát hajt valószínűleg. Ilyen gépen meg senkitől nem várható el, h meg tud ülni 100 km-t egyhuzamban.

    Adj alám egy erre alkalmas biciklit és addig tekerek neked, amíg az ízületeim bírják! :DDD
    Szóval minimális bringás tapasztalatokkal már vállalható lenne ez a táv szvsz, de ahhoz gép is kell...
    Egy nagyáruházi bringán valószínűleg te sem jutsz messzire. ;)

Aktív témák