Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Dirtyz #24845 üzenetére

    Elvoltam egy kicsit egy vonatszimulátoros játékkal vezettem le a mai napi feszültséget. :))

    Igazából szerintem elég jól meg volt szervezve. Tetszett.
    Bár sokszor a frissítőket nem értettem, mert elég töketlen helyre tették szvsz...
    Elsőt két egymást követő emelkedő közzé. Aztán a végén 90. km-nél pedig a 10%-os emelkedő legvégére, kb 300 métert kellett ott megmászni érte....
    Nagyon örültem neki mit ne mondjak.... 30 km-t mentem víz nélkül, de szerencsére nem dehidratálódtam.

    Összességében jó volt. Bár én ezt a sorsolásos dolgot nem teljesen így gondoltam..
    Úgy volt, hogy 17h-kor lesz eredetileg, miután ellőtték a startot előrehozták 15:45h-ra az időjárás miatt.
    Már ekkor szép kis 30-40 km/h-s szél volt, így igazából én meg se vártam.

    Ilyen tök hülyeségeket húztak ki.... Kulacs, mez meg ilyen pár ezer forintos sz*rokat..
    Kb 20 percig vártam mire a 300k-s Cube-ra kerül a sor, hátha én leszek a szerencsés, de hát én nem vártam ki mert óránként jön a vonat s 16:13-kor Velencén van, így én össze szedelőzködtem és elindultam egy outis társaságában a vonat felé 16:05 körül.

    Sorsolás lehetett volna gépen is és nem helyben hanem utólag. Erre az egy dologra nagyon mérges vagyok.

    De nagyon nagy élmény volt az egész. Rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem illetve bölcsebb is lettem a végére, hogyan bolyozzak, hogyan mikor durrantsam a rakétákat és mikor pihizzek a boly mögött. Kitapasztaltam mi az egyéni erősségem.

    Jövőre mindenképpen fogok indulni újra. Mostantól kihagyhatatlan lesz a versenyek közül.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák