Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ludsimon #186 üzenetére

    volt nyár, amikor napi szinten megvolt exhez a 2x22km körüli... mondjuk heti szinten 5 alkalommal számolva így 1000km simán kijön (főleg, hogy a faluban - ahol laktam - is mindenhova bringával jártam)

    nem titok... kunszálláson laktam: volt, hogy kunszállás-kiskunfélegyháza-tőserdő-cserkeszőlő-kunszentmárton távot is oda-vissza leküldtem... kb 60-65km az út és 5:00 -> 7:30 teljesítettem oda... vissza pedig 19:00 -> 21:30-ra... de kunszállás-bugac-móricgát-jásszentlászló-kiskunfélegyháza-kunszállás kört is lenyomtam egy délelőtt alatt... alföldön azért könnyebb tekerni, mint mondjuk a hegyek között... egyszer fogadásból meg akartam csinálni, hogy győrújbarátig áttekerek 1nap alatt nővéremékhez... na, ez már kemény lett volna, de 10éve egyik ismerősöm sem volt hajlandó belemenni, mert tudták, hogy egy 20ezresért simán megcsinálnám, vagyok olyan idióta ;] (kiszámoltam: kb. 5:00 -> 22:00 időszakban sikerülhetett volna... persze több megállással és utána döglöttem volna nővéreméknél napokig s*ggáztatással)

    ui: na, most tekerés haza... szembeszélben :(

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák