Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • krisi047

    aktív tag

    Sziasztok!
    Tervezek venni magamnak egy kerékpárt. Megmondom őszintén nem vagyok nagyon otthon a témában, de szeretnék egy komolyabb példányt, ami évekig hűen szolgál majd engem. Nos, lehetőségem lenne megvenni egy alábbi felszereltségű bicajt: Kross A2, 17 Aluminium 7005 vázzal, SR Suntour SF7-XCR villával, Shimano Alivio első és hátsó váltóval és váltókarral, Tektro 836AL fékek elől-hátul, Shimano FC-M191 hajtóművel, Casette Alfred Thun középcsapággyal, Shimano CN-HG40 lánccal és Sram PG-830 8-speed fogaskoszorúval, ülést pedig választhatok sok közül. Szinte teljesen gyári állapotban van, az eladás oka, hogy egy sokkal drágábbat szeretne a tulaj. 80 ezerért kapnám meg, de többet már nem szeretnék rákölteni. Állítólag best buy, de én ezt sajnos nem tudom megítélni. A kérdésem elsősorban az, hogy érdemes-e megvennem. Illetve nem igazán tudom mennyire releváns ennél a kategóriánál, de 189 magas és kb. 95 kiló vagyok. Legfőképp városban való közlekedésre, és alkalomadtán lájtos biciklis kirándulásokon használnám.

    Továbbá az jutott még eszembe, hogy tudnátok valami olyan rögzítőeszközt, láncot ajánlani, ami a leghatékonyabb a tolvajok ellen? 10 ezernél többet nem szívesen szánnék rá.

    Köszi előre is a segítséget!

  • krisi047

    aktív tag

    válasz Manitou #49083 üzenetére

    Ilyesmi, de ha megnézed 1-2 dolog ki van cserélve rajta. Így sem más a véleményed?

Aktív témák