Hirdetés

Aktív témák

  • tr00p3r

    őstag

    válasz amargo #28925 üzenetére

    Köszi a jókívánságokat mindenkinek!

    Sajnos mire én hazaérek, már lassan sötétedik, így mai tekerés kizárt. Felmerült bennem, hogy holnap bringával jövök dolgozni, de a hétvégén, ha jó idő van, akkor vasárnap felnézek a Királyréti büféhez ;) Lehet csatlakozni!

    @Tamoo: köszi

    Vénember: Köszi neked is! Ez egy autós kirándulás lesz. Nemrég szert tettünk egy fiatalabb (használt) autóra és azt próbáljuk ki végre családostul. Nyári gumival vettük, így eddig nem mertük használni. Azt, hogy hova megyünk nem tudom, mert a feleségem szervezi(te) meglepetésnek. De már nagyon hiányzik a tekerés!!!!! Ma este talán görgő....

    KaraDani: Köszi neked is! Azok a lányok már tegezhetnek is, általában idősebbnek néznek ki a tényleges életkoruknál. Azt hallottam egyes esetekben becsapós és végzetes lehet ;]

    Ba cy lus: Sisakot támogatom. Én egy évig jártam a sisak nélkül a városban, anno nagyrészt bringautakon. Rákosrendező - Gazdagrét - Rákosrendező. 2006-ban, májusban elütött egy kocsi a délutáni csúcsban. Hátulról jött, egy lökést éreztem és repültem. Aztán arra emlékszem, hogy kúszok a járda felé. Mentő, nyílt szilánkos könyöktörés, éjjel műtét, 7 csavar, 14 öltés, kb. 6 hónap gyógytorna. A fejemen megrepedt a sisak a jobb halántékomnál. Ha nem lett volna sisakom talán ott is maradtam volna. Azóta csak és kizárólag a forgalomban vagyok hajlandó tekerni és mindig van rajtam sisak. Én sem szerettem és bénának tartottam, nagy gomba fejet csinál, pedig a Cratoni Zethos "S" méretben kicsinek mondható, de hozzám nőt és ma már automatikusan felveszem. Nem beszélve arról, hogy versenyen nem is indulhatok nélküle. (Mint versenybíró ki kell állítsam azt akinek a sisakjának a csatja/pántja ki van kapcsolva.) Veszek alá egy bringás/futár sapkát és már nem is néz ki bénán. Tapasztalatból mondom, hogy kell a sisak városban. (ezek után bele sem merek gondolni, hogy 1 évig OHNE tekertem)

Aktív témák