Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz 313313 #98189 üzenetére

    ingatlan.com-on szoktam nézni a pesti árakat, van olyan lakás ami 10 irodánál is kinn van, duna house árban az élen ( : vannak fél milliós és nagyobb különbségek is ugyanarra a lakásra

    akom ahol én vagyok most a 10-ben, nyugisabb a kméti belvárosi részeknél is:) rengeteg zöldövezetes résszel, pedig ez panel telep és régi, de messze nem olyan lehangoló mint kméten a széchenyi város
    másik lakás kilenc értelmesebb beugrójánál, arra már van tömeg, de ugyanúgy rengeteg zöldövezet, éjjel-nappali bolt kettő _gyalog_ lakástól 5 percen belül, karácsonykor is nyitva, szentestekor is, patika, dohánybolt, hentes, zöldésges, meg egy rakat másik, legközelebbi bolt kb 15 másodpercre ( : _értelmes_ étkezési lehetőségek, kméti árnál akár olcsóbban
    ha meg nyüzsi kell ott van egy metro v villamos megállóra, ha szeretne valami programot az ember csak győzze kiválasztani, egy ideje itt dekkolok már, de még mindig nem láttam sok mindent
    itt azért mindig szépítenek/építenek valamit, egyre több külföldi van, tömegközlekedést említeni se lehet a kméti mellett, itt nem áll meg az élet este 9-kor, de éjfélkor meg utána sem
    szóval van itt minden, ha nyugi kell az, ha pörgés az, pont ez a szép benne

    szerk:
    ha valaki olcsón akar sétahajózni, van bkv hajó, 6-700ft, végigmegy a rákóczi hídtól az árpádig, közlekedni nem tudom mi értelme van mert lassú, de sétahajózni tökéletes ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák