Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz adp #46213 üzenetére

    most akkor csokis vagy újhullámos kofikhoz jó a reneka? :D

    érdekes, nekem amikor a csokis kofé az igény, akkor ahhoz is szeretem, ha újhullámosat akarok, akkor is szeretem. abban értünk mindhárman egyet, hogy erősebb az izvilág, és igen vannak jegyek, amiket felerősít, de sztem nem a savakat. lassan egy hónapja folyamatosan csokisokat iszunk, msot ilyen a kivánságom, ezekben enyhék a savak.

    fragolának volt egy jó meglátása, miszerint a reneka inkább dupla ristrettókhoz való.

    még egy dolognál jelentek be ellenvéleményt. a silvia szvsz nem 10%al jobb,mint a GC. volt egyszerre. irtam, 10 próbált kofiból 9el jelentősen jobb volt a silvia, 1el meg a GC. és persze biztos lehetett volna mindkettőn tuningolni, de nekem ez lett a véleményem. persze a GC is remek, sztem emberek 99%a tökéletesen elégedett lenne vele, de érzésre, izekre érezhetően masszivabb a silvia V1. V1et azért emelem ki, mert úgy látom, hogy azért valami minimális varia volt. simán lehet, hogy ezért volt képes olyan pogácsából is korrekt kofit főzni, amivel a GC nagyon befulladt, és simán lehet, h egy másik pumpással meg ugyanolyanok lennének.

    saját véleményem szerint kb annyival jobb, mint amivel drágább: 30-40%.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák