Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kávé Kálmán

    tag

    válasz Surda- #22900 üzenetére

    "géphiba ide vagy oda, ez a rendezvény mégiscsak az évenkénti legkomolyabb hazai megmérettetés"

    "Ezért fura nekem,hogy nem arról beszélünk kinek melyik kávé ízlett,hol voltak eddig sosem látott/ kóstolt érdekességek, ki miben hozott újat vagy éppen klasszikust , hanem arról,hogy sajnos mindenhol szr volt a kv.
    Eléggé lehangoló. :((("

    1. Nem géphiba volt. Hanem 2 órára túl nagy kihívás. Pénteken sajnos nem volt lehetőség barátkozásra, pedig tettem volna szívesen egy kitérőt a reptérről hazamenet. Még kávé is volt nálam :-).

    2. Ismétlem magam. Az elégedett emberek ritkábban és vékonyabb cerkával írnak ebben az országban, ha egyáltalán veszik a fáradságot erre. Ez így van. Nem azt akarom mondani, hogy bárki hibás ezért. De ez egy jellegzetes magyar sajátosság. Érdekes lenne belemenni, mióta és miért van ez így. Gyanítom ugyanakkor, ha ez másként lenne, ha a kritikának konstruktív töltete is lenne, valamint a kritikus a szemellenzőjét levenné és lenne benne hajlandóság a másikat meghallgatni esetleg kérdést feltenni, akkor ez az ország egészen máshol tartana ma. De ez kb olyan dolog, mint hogy hogyan szoktasd le a szemetelőt a szemetelésről, a hazugot a hazudozásról, a megvesztegetőt a megvesztegetésről (sor tetszőlegesen folytatható). Minthogy ez amióta az eszemet tudom (az meg a rendszerváltás előttre tehető) a közszereplők többségére is igaz, ezért megfelelő példa hiányában a rendszer/zemberek képtelenek és nem is hajlandók a változásra.

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Surda- #22900 üzenetére

    surda, neked meg pláne nem kéne véleménnyel bírnod a kiállításról, amin ott sem voltál....... :DDD

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák