Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz pvt.peter #6752 üzenetére

    Én minden nap egy egész órát utazom a bkv-n a munkahelyemre és még egyet hazafelé.
    Kényelemtől függetlenül, az egész napom legrosszabb két órája, hiába olvasni szoktam közben, és reggel a tömeg előtt indulok, este a tömeg után megyek, akkor is.

    Ha változtathatnék egy komoly dolgon az életemben, akkor olyan helyen laknék, hogy kihagyhassam a bkv-t a napi rutinomból.

    Elegem van a sok idiótából, akikkel tömve van.
    A kedvenc típusaim a teljesség igánye nélkül:
    - Büdös, koszos, csöves, meg néha nem csöves csak koszos és büdös.
    - Kézodatétel nélkül ásítozó, köhögő, tüsszentő.
    - Amelyik úgy hallgatja a fülesben a zenét, hogy 5 méterről tisztán értem a dalszöveget.
    - A táskával csak úgy keresztülrongyoló, nem az baj, hogy megüt vele, hanem hogy azért teszi, mert teljesen szarik rá
    - Hülye rugodós gyerek, akire nyolcszor szólt már rá az anyja, hogy ne rugdosson és mégis tiszta kosz lesz a nadrágom, mire leszállok.

    Meg aztán a nem gondolkodók, mert ugye a klíma miatt csukva kell tartani az ablakot, de a hülye akkor se nyitja ki, ha nem megy a klíma a 40 fokban, de egyébként a bkv klímaszbályozása is egy fos, felszállsz a 40 fokban a buszra és vagy 10 fokkal hidegebb levegőt fúj a fejedre...

    A tömegnyomor se valami kellemes, de azzal nehéz lenne bármit is csinálni, ez van.

    Messze a legrosszabb pontja az életemnek (szerencsére), hogy azon a retkes bkv-n utazom.
    A 4-6 villamoson a szarszag az alap és normális állapot, az ettől pozuitív irányban történő eltérés az üdítő kivétel.
    Egyébként azt is megfigyeltem, hogy hajnalban van a legnormálisabb társaság és utána egyre romlik a színvonal, 9-10 körül már a társadalom legalljával szokott megtelni a villamos...

    Mivel az egész városon keresztül kellene haladnom, ezért az autó nem játszik, a munkahelyem környékén viszont megfizethetetlenek a lakások... Még a többi budapesti részhez képest is magasak az árak.

  • Mercutio_

    félisten

    válasz pvt.peter #6752 üzenetére

    Ez nagy tévedés, teljesen lako- és munkahely valamint a kettő közti BKV függvénye.

    Nekem napi 2x55-75 perc a BKV ezt autóval le lehetne nyomni jó esetben 30 percre, rosszabb esetben az 55 maradna.
    Hamarosan indul a kékmetro felújítás onnantól a BKV halál lesz, de lehet, hogy az autós forgalom is a pótló buszok miatt :W

    CyberPunk666: Jaja, kékhernyón még ott a +10-15 fok a fékezés által termelt hő miatt ;] reggel az energiaital ivó, este a buliba induló /alapozó archetípus :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák