Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzozo

    senior tag

    válasz OPiiPO #18656 üzenetére

    De azt is láttam már, nem egyszer, hogy valaki 7-8 éve dolgozik ugyanazon területen, és látszik hogy végleg megrekedt az intermediate szinten.

    Egyébként ez a legrosszabb, én most dolgozom is egy kollégával ("mentorálás"): az lenne a feladatom, hogy kisegítsem a gödörből amibe beásta magát, de igazából nem látom, hogy akarná...

    Persze szóban akarja. Jelentkezik is mindig a belsős továbbképzésekre, de a certifikációkat a végén sose tudja megugrani. A tettek hiányoznak.

    Tehetséges a gyerek egyébként, amit csinál, azt jól csinálja, de valamiért képtelen továbblépni, és sajnos nem sikerült még rájönnöm nekem sem a valódi miértre (ami viszont bassza a csőrömet, mert szeretnék rajta segíteni.)

    A főnököm annyival letudta, hogy ha ennyi energiát beletettem, de ő képtelen volt változni, akkor engedjem el a sztorit.

    Ebben mondjuk lehet igaza van, mert egységnyi idő alatt arra az egy kollégára jutott 3 másik "pártfogoltam", aki viszont jelentősen tudott előre lépni, mit lépni, ugrani...

Új hozzászólás Aktív témák