Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz cucka #1224 üzenetére

    Köszi.
    Én is úgy gondolom, csak addig maradok, amíg nem tudok szedni magamra egy kevés pénzt, hogy tovább mozduljak. (Őszre tervezem).

    Ha Junior Java fejlesztő pozicíót akarok megpályázni, akkor mennyit kérhetek fel a következő attitűdjeimmel:
    - Tanulmányok folyamatban, nincs diploma (levelezőre mentem át, meg csúsztam) ProgTerv Inf Bsc. - Vidéki nagy egyetem.
    - Java munkatapasztalat = 0. De suliban mindig ezt használom, és odahaza is, saját projektet nyáron is ebben fogom csinálni, diploma munkát is. Preferált nyelv.
    - Angol szóbeli folyamatban. Ezt igyekszem fejleszteni, Írásbelivel nincs sok gondom. Megértem amit mondanak, olvasni is jól tudok (angol könyvekből tanultam), de az aktív része bajos. Ezen munkálkodom. De ezzel később nem lesz baj. Őszre, tutti jó leszek már benne.

    Így kábé kezdőként mennyit jelölhetek meg egy Önéletrajzban, állásinterjún, ha kérdezik? :R (Budapest).
    Én alapból. Nettó 120-140-et mondanék próbaidőre, utána 3 hónap múlva már 160.000 nettót.
    Ennél kevesebbért nem igazán van kedvem dolgozni. Főleg hogy mindenhol azt olvasom, hogy az IT iparban keresnek a legtöbbet (kezdő 250 bruttót).

Új hozzászólás Aktív témák