Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz G.F. #845 üzenetére

    Értem. Akkor valószínű a grafikus felületet leszek kénytelen megismerni egy kicsit jobban. Pazar.

    Van kérdésem.
    Például nem értem hogyan tudok hivatkozni egy cikkre úgy, hogy az nincs menüpont mögött sehol. Alap.
    Hol generál nekem linket hozzá?
    A grafikus felületen hivatkozás beszúrásakor be kell tallózni a szerverről, amire mutatni akarok és így jutok hozzá a legenerált linkhez, ami elég durván néz ki. Ki nem fogom találni.
    Viszont mivel nem lehet a cikkeket file szinten tallózni, mert azt a mappát nem látom, ahol ezek a fájlok vannak, ezért most úgy kell, hogy minden cikket menüpontra kell először tennem a menükezelőben és a menüpontra lehet hivatkozni utólag, mert a fájlokkal ellentétben a menüt, a menüpontot lehet hivatkozás beszúrásánál tallózni a grafikus felületen, de ezzel a szisztémával az oldalmenü km hosszú lesz lefelé, meg hát … egek szerelmére. Ez mégsem lehet így komoly, hogy ezt így kell admin jogokkal csinálni. Tuti én vagyok a béna. Hogyan kell ezt értelmesen elkövetni ezen a grafikus felületen?
    Biztos hülye kérdés és értem, hogy van az a szempont, amiből nézve gáz, hogy felteszem, de Jaj, nekem, amikor így beékelődik valami közém és az eredmény közé. Fú, ilyenkor érzem magam túl öregnek, mert már annyira nincs türelmem ezeket kinyomozni. Hogy a fél másodperces dolgomat azt hogyan is kell valami teljesen felesleges grafikus felületen keresztül megcsinálni és akkor így csak 2 óra kell a fél másodperces dolgomhoz. :O

Új hozzászólás Aktív témák