Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Algieba #79 üzenetére


    Tegnapi naplemente.

    Ha a neten lógok, a netbook a térdemen van, én pedig szembe ülök az ablakkal. Alkonyatkor jó nézni az ég lágy színeit, ahogy a lenyugvó nap fénye folyamatosan átszínezi a felhőket.
    Most nyugodt vagyok, azonban a lábaimban benne van a mehetnék. Biztos, hogy nem úszom meg ma se pár kilométer letekerése nélkül. Egyszerűen mozognom KELL, különben szétvet az energia. Csak a mozgás képes elhitetni velem, hogy a mostani helyzetemből van kiút. Hiába vagyok jelenleg nyugalomban, jól tudom, hogy a látszat csal és a kertek alatt farkas jár… Nehéz idők jönnek. Esztelenség lenne bevárni a veszedelmet.

    Ma felingerelt a mama és japán luxuskurva szóösszetételéből képzett becenévvel illetett hölgyemény véleménye a fiatalok költözködési terveiről. Hát, persze, te meleg levegőt fújó hárpia… Jobb is neked, meg a hozzád hasonló dilettáns megmondó emberkéknek az akol melegében. Áldom az eszemet, amiért elhagytam a fővárost. Tömve van a süllyedő hajó fara az ilyen féleszűekkel.

    Mély levegő, kifúj. Nyugi.

    Idegeskedés helyett inkább sorra veszem a napi teendőimet. Mielőtt felpattanok tekerni egyet, rendet rakok a szobámban. Világos gondolkodás alapja a külső rend.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák