Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Hülye érzés szaladgál le-fel bennem: sehová sem tartozás érzése. Itt vagyok egy albérletben, amihez semmi közöm sincs, csak annyi, hogy pár hónapig itt fogok lakni. Aztán továbbállok.
    Régi kérdés foglalkoztat: Mit szeretnék csinálni?
    A kedvenc időszakom van, május-június, amikor édes az élet.
    A hétvégi gomba-túrát elmossa az eső, így kihagyom. Ellenben a május végire el akarok menni, mert csodálatos tájra visz el, az Őrségbe. :)
    Bámulok ki a fejemből, idegesít a fekvés, idegesít a fájó könyököm és gerincem, eme két tartozékom sehogy sem akar a pihenés hatására megjavulni. Kivettem két nap táppénzt, hogy a testem elvégezze a javítási munkákat. Azonban a könyököm és a gerincem alsó szakasza folyamatosan küldi a hibaüzeneteket. A francba! Nem lehet igaz, hogy öt hónap intenzív fizikai munka már kikészített volna! Ennél jóval kitartóbb vagyok.
    Közben meg lógatom az orromat és szomorúság, bizonytalanság kínoz. Hiába tudom, hogy meglepően sokan kedvelnek, ha ebből a mindennapok során keveset érzékelek. Reggel elmegyek a munkába, kora este beesek az albérletbe... Hétvégente egy nap pihenés és házi munka, egy nap tehetetlen bámulása az idő múlásának. Persze jó idő esetén rohanok túrázni. A Természet gyönyörű.
    Mire lenne szükségem? Valami pörgésre. Még az albérlet-váltás is felpörgetett, mert intézkednem kellett, emberekkel beszélnem. A cselekvés mindig mozgósítsa a bennem lévő erőket. Szeretek kommunikálni, "okoskodni", szórakoztatni. Élvezem, ha nevetnek az emberek a spontán szójátékaimon. Lenyűgöz, hogy szórakoztatónak találnak, amin viszont én mulatok magamban. Nahát, nahát, miből lesz a cserebogár! :D
    ÉLNI AKAROK!
    Gyűlölöm a rutint, a bezártságot, a robotmunkát. Bármennyire kedvelem a kütyüket, ha nem történik változás a munkarendemben, szépen csendben fel fogok robbanni, szét fog vetni a szenvedélyem.
    Annyi minden vonz, annyi minden foglalkoztat, annyi mindent nem szerettem még.
    Több vagyok egy hús-vér robotszolgánál. Éppen ezért megoldom a problémáimat.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák