Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arlekim

    aktív tag

    válasz kovisoft #8454 üzenetére

    Nem az én telefonom, hanem a páromé, nekem egy N8-am van saját használatra, navigálni, és fotózni, és egy galaxy mini az ületi kártyámmal. Úgy tudom hogy csak egy oka lehtne a cserére, az pedig az a nyavajás közelség érzékelő bug, ami miatt csak hardvergombbal lehet letenni, a hívás közbeni billentyűzés, és a második hívásra váltás felejtős.

    tiko76: Ha így mondod, lehet hogy vannak kétségeim, de vázolom hogy volt, talán abból leszűröd. Jött egy tasak, benne egy celofán tasak, abban egy szemlátomást hátlapi és előlapi formájú fóliával. Továbbá egy használhatatlan törlőkendővel.
    A fólia egy kemény plexilapra volt ragasztva, arról egy papír "bontófüllel" lehetett leszedni, én nem véltem felfedezni több réteget, a bontófül telis-tele kínai írásjellel. A hátlapi elemen nem volt "fül", és az az elem nem ragadt.
    Az előlapi fólát felhelyeztük a kijelzőre, úgy, hogy az a fele került felragasztásra, amit korábban védett a kemény lap, de ennek eredményeképp a "fül" rajta maradt a fólián, amit csak nehézségek árán sikerült eltávolítani.
    Természetesen zsírtalanítottuk a kijelzőt ezt megelőzően.

    Dominó85:Asszonypajtás nagy tudorja a dolgok tönkretételének, emiatt igyekszünk mindenből a legerősebbet beszerezni. Laptopból is csak a rollcage vázasak jöhetnek szóba. 6-8 hónapja van meg neki a G3, de már volt pár pofon, és rendszeres a kulcsok, tollak, más telefonok társaságai a zsebben.

    Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

Új hozzászólás Aktív témák